Felülmúlta a várakozásokat a március 4-én megtartott II. Árpád Párlat Koktélverseny.
Felülmúlta a várakozásokat a március 4-én megtartott II. Árpád Párlat Koktélverseny.
A jelentkezők száma egyedülállóan magas volt, így a döntőben a tervezett tíz helyett tizenkét bártender mutathatta be alkotását.

A megmérettetésre az Árpád Pálinka Manufaktúra gyömbér-, mandarin- és kávé párlataira épülő koktélreceptekkel lehetett nevezni.
Feltétel volt az egyediség és az otthoni reprodukálhatóság is. A döntőt a budapesti Hard Rock Hotelben tartották – az első körben vaktesztekkel mutatkoztak be a bartenderek, majd bemutatták a receptjeiket.

A zsűri döntése alapján az első három helyezett:
Képek forrása: Árpád Pálinka
Nukleáris hatósági találkozót tartottak Csehországban, amelynek fókuszban az új atomerőművi blokkok, a kis moduláris reaktorok, valamint a hosszú távú üzemeltetés volt.